Metsamaa, metsakinnistu ja metsa müük

Ostame metsakinnistuid- piirkond Mandri Eesti

Metsa on soovitatav võõrandada koos maaga. Kohustused (maamaks, metsa uuendamine, järelvalve,haldus jne) ja metsamajandamisest tulenevad riskid kanduvad üle uule omanikule. Loota võib suuremat tulu, kui metsamaterjali või raieõiguse müügist, sest omanikule tagastatud metsa müük on tulumaksuvaba.

Metsa võõrandamisel oleksid soovitatavad inventeerimisandmed või korralduskava, kuid need pole kohustuslikud.

Küsi hinnapakkumist

Müüme

Kinnistu Vehendis

Müüa järveäärse liivarannaga ja el liitumisega elamumaa sihtotstarbega kinnistud Vehendis. Piirkond on kaunimaid ja populaarsemaid puhkepaiku Võrtsjärve idakaldal. Rand on kohane suplemiseks, surfamiseks ja veemotospordi harrastamiseks, pikniku- ja lõkkeplatsid, võrkpalliplats ja lahtine rannahoone. Naabrust ilmestab maitsekas ristpalkmaja. Kinnistuni tee asfalteeritud. Vaata müügiinfot eraldi veebilehelt!

Kinnistu Vehendis
Kinnistu Vehendis
Kinnistu Vehendis

Võrtsjärv on Eesti suurim sisejärv. Võrtsjärve vesikonna pindalast (3374 km2) hõlmab järv 270 km2.Keskmise veeseisu korral on veepinna kõrgus 34,6 m ü.m.p., maht 0,75 km3, keskmine sügavus 2,8 m ja suurim sügavus 6 m. Järve idarannik on valdavalt kõrge, mitmes paigas kõrguvad Kesk-Devoni Aruküla lademe punase liivakivi paljandid. Rannu-Jõesuus saab alguse järve ainus väljavool - Suur-Emajõgi. Järve suurimad saared on Tondisaar ja Pähksaar.

Kinnistu Vehendis
Kinnistu Vehendis
Kinnistu Vehendis

Müüme

Müüa kinnisvaraarendusprojekt Lillemäe Tammel, 250 m Võrtsjärvest, männimets. Läheduses Tamme polder ja väga korralik paadisadam. Tamme polder valmis 1974. aastal. Parandatud maadelt kogunenud liigvett pumbatakse praegugi vajadusel Võrtsjärve. Poldri pumbamaja juures asub 2004. aastal süvendatud kanal, mis on tuntud purjetajate meelispaigana.Detailplaneering 10-le suvilakrundile. Info: katastritunnus: 66601:004:0102